המחלקה הסיעודית

למגדל נופים מחלקה סיעודית מעולה המונה 19 מיטות בלבד. המחלקה נועדה לשימוש דיירי הבית, והיא מספקת גם שירותי נופשון למחלימים. המחלקה פתוחה גם למתאשפזים חיצוניים.

המחלקה הסיעודית נמצאת בפיקוח של משרד הבריאות ומאוישת על ידי צוות אחיות במשך 24 שעות ביממה. הרופאה הראשית והעובדת הסוציאלית משמשות גם את דיירי הבית, בכך מתאפשר רצף טיפולי והיכרות עם המאושפז. המחלקה מצוידת במיטב הציוד הרפואי החדיש. הצוות המטפל הוא צוות ותיק ומסור הזוכה לתשבחות ממתאשפזים וממשפחותיהם. אנו מטפחים יציבות בסגל המחלקה מתוך חשיבה שיש בכך לתרום למקצועיות הסגל ולחיזוק הקשר בין מטפל ומטופל. צוות מקצועי נוסף המלווה את המחלקה כולל: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, הדרכה תעסוקתית, תזונאית ורוקח. עבור דיירי מגדל נופים עלות האשפוז מופחתת בצורה משמעותית. דמי האשפוז כוללים את כול הצרכים של המאושפז למעט תרופות ושירותי אמבולנס.

מתוך מכתבי תודה של בני משפחות מטופלים

"ראינו את עבודת צוות המחלקה הסיעודית, התפעלנו מהסבלנות ומהמסירות שהרעיפו על השוהים במחלקה…בעלי ואני מבקשים להודות לכם באופן אישי על הנכונות להיערך לקליטה מיידית של הדודה ועל כל הטיפול המסור לו זכתה במהלך השנים שהייתה בנופים”

"זכיתי ששני ההורים שלי יבלו את התקופה האחרונה של חייהם במחלקה שלכם, עם כל החום ואהבה שאתם יודעים להעניק, כאשר אין ספק ששמירת כבוד האדם היא נר לרגליכם."

 "…אמירת תודה לא ממצה את מה שעשיתם בשביל כולנו."

הדיירים החדשים משלמים דמי פיקדון, הנקבעים על פי גודל הדירה בה יגורו. כשהדירה מוחזרת לחברה לאחר שהדייר הפסיק להשתמש בה, מוחזר הפיקדון לו או ליורשיו בשלמותו, ללא שחיקה כלשהי. הדיירים משלמים דמי אחזקה חודשיים המכסים את עלויות השירותים. דמי האחזקה מכסים ארנונה, מים חמים, ניקיון, וכול שירותי הבית: בריאות, תרבות, ביטחון ובטיחות וכדומה. עלויות חשמל, טלפון וכבלים חלות על הדיירים