מחלקה סיעודית אקסלוסיבית

מחלקה קטנה – רק 18 מיטות – וצוות האחיות והאחים גדול במיוחד.

המחלקה הסיעודית שלנו נמצאת תחת פיקוח של משרד הבריאות ומתמקדת בטיפול אישי ואיכותי באווירה ייחודית. צוות אחיות מקצועי, קבוע, ותיק ומסור מאייש את המחלקה 24 שעות ביממה. הרופאה הראשית והעובדת הסוציאלית משמשות גם את דיירי הדיור המוגן, וכך מתאפשר רצף טיפולי והיכרות קודמת שלהן עם המטופל בהגיעו למחלקה הסיעודית. מרבית דיירי המחלקה הם דיירי הבית, וכשליש  מטופלים חיצוניים.

עלות האישפוז לדיירי מגדל נופים נמוכה בצורה משמעותית מזו הנהוגה בדרך כלל.

המחלקה הסיעודית משמשת גם כנופשון לדיירי הבית שזקוקים להחלמה עקב אירוע רפואי חריג.

המאושפזים מקבלים  טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, הדרכה תעסוקתית, וייעוץ של תזונאית ושל רוקחת. שעורי יוגה ופילטיס מועברים באופן שוטף על ידי מדריכות חיצוניות בעלות הכשרה לגיל השלישי. כל אלה, כמובן, ללא כל תשלום נוסף.

דיירות מהדיור המוגן באות באופן קבוע להתנדב במחלקה – לשחק עם שכנותיהן לשעבר במשחקי רמיקוב וברידג', להקריא סיפורים קצרים, לציין יחד קבלת שבת ולשמור על תחושת ה"ביחד".

אנחנו לא מרחיקים את חברינו שעברו למחלקה הסיעודית מחיינו. הדיירים המאושפזים במחלקה הסיעודית אינם מנועים מלהשתתף במתקני הדיור המוגן  ובאירועים חגיגיים.

כחלק מהתפיסה שלנו של איכות ולא כמות, אנו מתחייבים בפניכם על מתן טיפול צמוד, מסור, אחראי וללא פשרות.

מתוך מכתבי תודה של בני משפחות מטופלים

"ראינו את עבודת צוות המחלקה הסיעודית, התפעלנו מהסבלנות ומהמסירות שהרעיפו על השוהים במחלקה…בעלי ואני מבקשים להודות לכם באופן אישי על הנכונות להיערך לקליטה מיידית של הדודה ועל כל הטיפול המסור לו זכתה במהלך השנים שהייתה בנופים”

"זכיתי ששני ההורים שלי יבלו את התקופה האחרונה של חייהם במחלקה שלכם, עם כל החום ואהבה שאתם יודעים להעניק, כאשר אין ספק ששמירת כבוד האדם היא נר לרגליכם."

 "…אמירת תודה לא ממצה את מה שעשיתם בשביל כולנו."

דיירי המחלקה הסיעודית מטופלים בידי צוות מקצועי מוערך,ותיק ומסור. בין שירותי המחלקה הנוספים: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, הדרכה תעסוקתית, תזונאית ורוקחת. בנוסף מתקיימים שעורי יוגה ופילטיס המועברים באופן שוטף על ידי מדריכות חיצוניות בעלות הכשרה לגיל השלישי.

גם הדיירות מהדיור המוגן זוכרות את השכנות שעלו לקומה 5 ומגיעות באופן קבוע להתנדב במחלקה הסיעודית – לשחק עם השכנות לשעבר במשחקי רמיקוב וברידג', להקריא סיפורים קצרים, לציין יחד קבלת שבת ולשמור על תחושת ה"ביחד".

כחלק מהתפיסה שלנו של ״איכות ולא כמות״, אנו מתחייבים למתן טיפול צמוד, מסור, אחראי וללא פשרות.